Budcon Sp. z o.o.

Brygadzista budowlany (HVAC) z językiem niemieckim

Budcon Sp. z o.o., Houston, Texas, United States, 77246

```html

Poszukujemy sumiennych i zaangażowanych pracowników do pracy na stanowisko:

Główne zadania:

Koordynacja i nadzór nad pracą monterów HVAC;

Organizowanie i nadzorowanie postępu prac budowlanych w celu terminowej realizacji projektów;

Prowadzenie pomiarów i przygotowywanie kosztorysów;

Sporządzanie dokumentacji i rozliczeń;

Planowanie listy zapotrzebowania oraz harmonogramu dostaw materiałów;

Kontrola jakości prac i przeprowadzanie odbiorów jakościowo-ilościowych.

Wymagania:

Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka niemieckiego;

Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu robotami budowlanymi HVAC;

Wyższe wykształcenie techniczne w dziedzinie budownictwa;

Ugruntowana wiedza o technologiach i materiałach budowlanych;

Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i zarządcze;

Doradztwo techniczne, wysoka komunikatywność i sumienność;

Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet dodatków;

Wybór umowy o pracę w zależności od preferencji kandydata (polska lub niemiecka);

Diety oraz możliwość korzystania z pakietów socjalnych;

Zapewnione zakwaterowanie przez firmę.

```#J-18808-Ljbffr