Salling Group A/S

Procurement Team Leader

Salling Group A/S, New York, New York, United States,

Zakres obowiązków:Definiowanie oraz wdrażanie strategii zakupów Netto w wyznaczonych obszarach wraz ze sporządzeniem strategii oszczędności w określonych kategoriach.Tworzenie bazy dostawców zewnętrznych uwzględniając TCO, benchmark cenowy, analizę rynków dostawców, etc.Negocjacje z dostawcami, budowanie strategicznych relacji z partnerami biznesowymi.Analiza trendów rynkowych i środowiska konkurencyjnego.Zarządzanie umowami oraz procesem ich zawiązywania.Optymalizacja procesów zakupowych w wyznaczonych obszarach.Zarządzanie podległym zespołem oraz organizacja formalna jego funkcjonowania.Współpraca z innymi działami Netto.Kontrola kosztów oraz sporządzanie raportów.Identyfikacja i wdrażanie usprawnień w celu zwiększenia wydajności.Ocena dostawców, usług oraz terminów realizacji zamówień.Zarządzanie ryzykiem zakupowym, identyfikacja szans i zagrożeń.Nasze wymagania:Doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku w tym w obszarach zakupów technicznych.Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.Dobra organizacja pracy.Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - spotkania w języku ang.Dodatkowym atutem będzie:Doświadczenie z branży FMCG lub sieci handlowych.Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto.Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie.Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU.Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego MultiSport.Świąteczne doładowania kart Pluxee.Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”).Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTuto.

#J-18808-Ljbffr